گزارشی از برگزاری کلاس مربیگری دارت در شوشتر

اولین دوره مربیگری دارت کشور در استان خوزستان به مدت سه روز برگزار شد که به گفته مسئول کمیته آموزش انجمن دارت ، حضورفعال و با انگیزه مربیان تحصیلکرده باعث امیدواری شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،خانم وجیهه عربی مسئول کمیته آموزش انجمن دارت کشور با بیان این خبر گفت: این دوره آموزشی به مدت سه روز در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد که پربار و مفید بود.

وی با تاکید بر اینکه مقوله آموزش یکی از سیاست هاي اصلی انجمن دارت کشور در سالجاری است، تصریح کرد:: اگر استانهای متقاضی برای برگزاری کلاسهای مربیگری و داوری در استانها طبق آیین نامه اقدام نمایند ما نیز اقدام به برگزاری دوره خواهیم نمود.

خانم عربی برگزاری کلاس مربیگری درجه سه در شوشتر را عالی توصیف کرد و گفت: بدیهی است با توجه به حضور و کیفیت علمی شرکت کنندگان علاقه مند که اکثرا از تحصیلکرده های رشته ی تربیت بدنی می باشند، در آینده ای نزدیک، شاهد بالندگی این رشته مهیج و پرطرفدار در این خطه مستعد خواهیم بود.

اطمینان دارم که مربیان توانا در این شهر به صورت فعال و با هدف گسترش دارت بر روی بازیکنان رده ی دانش آموزی ، فعالیت خود را به صورت گسترده آغاز خواهند کرد و بزودی شاهد درخشش بازیکنانی در رده های سنی مختلف از این شهر در کشور خواهیم بود.

وی در پایان از مسعود منصور زاده نایب رییس کمیته دارت استان خوزستان به عنوان مدیر دوره، محمد علی جهانگیری رییس هیات انجمنهای ورزشی شهر شوشتر به عنوان مسئول هماهنگی دوره و ابراهیم قنبری مسئول کمیته دارت شهر شوشتر که با تلاش و مدیریت توانستند این دوره را به نحوه احسن برگزار کنند تشکر و قدردانی کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *