سال 1400

جدول اطلاعات نوجوانان به تفیک (زن و مرد)

جدول اطلاعات جوانان به تفیک (زن و مرد)

جدول اطلاعات امیدها به تفیک (زن و مرد)

جدول اطلاعات بزرگسالان به تفیک (زن و مرد)

سال 1399

مسابقات پارکور قهرمانی آسیا – آذر 99

طلانقرهبرنز
مهسا صمیمی / فارسعلی میرکناری / خوزستان
سروش ابراهیمی / تهران

سال 1398

مسابقات سپک تاکرای قهرمانی آسیا – کومینگ چین مورخ 20 الی 24 خرداد

طلانقرهبرنز
سینا رضایی/ پدرام خداداده/ مهرداد جعفری – دبل دیویژن Bسینا رضایی/ پدرام خداداده/ مهرداد جعفری رگو – دیویژن B

مسابقات جهانی سپک تاکرا در بانکوک (تایلند)

طلانقرهبرنز
تیم زیر21سال
سهراب آزاد(سرپرست)
مجمدحسین یوسفی(سرمربی)
حمید جعفری پور(مربی) مرتضی عسکری(مربی)
بازیکنان :
علی سرابندی / مجیدغفاری/ محمدغفاری / مهدی قبادی / سید رسوال تندر/مصطفی قیصری / صالح فرجی/ پویاابراهیمی / یونس تهرانی / کیارش آزاد/ یاسر پردل / امیرحسین صیفی / امیرحسین قرنجیک / عاصف صفایی / مسعود فرمانی همگی

مسابقات دارت جوانان قهرمانی جهان کلوژ (رومانی) مورخ 14 الی 20 مهرماه

طلانقرهبرنز
مهرداد سیفیتیم‌ دوبل دختران :
فاطمه کریمی و فاطمه صفی از اصفهان

مسابقات موج سواری قهرمانی آسیا – شانتو چین مورخ 26 آبان الی 3 آذر

طلانقرهبرنز
فائزه بیشه کلاهی

مسابقات قهرمانی آسیا – موی تای 23 آذر- 2 دی امارات

طلانقرهبرنز
ایوب ساکی ( بزرگسال)امیرعباس مهدوی پور (بزرگسال)مجتبی طراواتی (بزرگسال)
علی تکلو (بزرگسال)محمدرضا چابک (بزرگسال)موسی اکبری (بزرگسال)
محمدرضا پورشیرمحمد(بزرگسال)ابوالفضل خانی (جوانان)امیرحسین کاویانی (بزرگسال)
حمیدرضا کردآبادی (بزرگسال)علیرضا نادری(جوانان)امیرزارعی (بزرگسال)
ستار قادرزاده (جوانان)امیرحسین لطفی(جوانان )امیرمحمدجهانگیری(بزرگسال)
محمد برقی(جوانان)صدیقه حاجی وند (بزرگسال)علیرضا صالحی نیا(بزرگسال)
نوید رشیدزاده (جوانان)صدیقه حاجی وند (جوانان)عاطفه محمدی(بزرگسال)
علی مددی (جوانان)مبیناغنی زاده(بزرگسال)فاطمه حسینی (جوانان)
کیان انتظام (جوانان)مبیناغنی زاده(جوانان)
هاوری احمدی (جوانان)زهرا نصیری (بزرگسال)
نادیا اعتماد مقدم (جوانان)
شایسته چکی نژاد (جوانان)
فائزه فالی (جوانان)
فاطمه خزائی (جوانان)
فرشته حسن زاده (جوانان)

سال 1397

مسابقات بین المللی جهت یابی جام حیدر علی اف-باکو (3لغایت 7 خرداد)

طلانقرهبرنز
پرویز خانجانی – بخش مسافت بلند
صفیه سادات موسویان – مسافت بلند

مسابقات آسیایی کیک بوکسینک واکو – قرقیزستان

طلانقرهبرنز
شهناز میرحیدری (پوینت فایت) تهرانمرجان شاهی (پوینت فایت) تهران
مرجان شاهی (موزیکال فرم ) تهران
شهناز میرحیدری (موزیکال فرم) تهرانمرجان شاهی (لایت کنتاکت) تهران
زینب جباری (پوینت فایت) تهرانفاطمه علیزاده (فول کنتاکت) تهران
زینب جباری (موزیکال فرم) تهرانمهلا نقیب زاده (کیک لایت) کرمان
فاطمه علیزاده (فایت کنتاکت) تهرانمهلا نقیب زاده (فایت کنتاکت) کرمان
فاطمه علیزاده (لوکیک) تهرانمهلا نقیب زاده (فول کنتاکت) کرمان
حدیث نوذری (کیک لایت) لرستانصونا حیدری (کیک لایت) البرز
مصطفی پورفرج (پوینت فایت) تهرانصونا حیدری (فایت کنتاکت) البرز
محمدحسین پورفرج (پوینت فایت) تهرانصونا حیدری (فول کنتاکت) البرز
کمیل شریفی (کیک لایت) مازندرانحدیث نوذری (کی وان/کیک لایت) لرستان
کمیل شریفی (فول کنتاکت) مازندرانلیلا اکبری (کی وان) تهران
حامد سلگی (کیک لایت) تهرانمحمد حسین پورفرج (موزیکال فرم) تهران
مجید اکبرزاده (پوینت فایت) تهرانمجید اکبرزاده (سافت استایل موزیکال فرم) تهران
مسعود شمسی (پوینت) اراکسعید غلامی (فول کنتاکت) گیلان
صابر جهانیانی (فول کنتاکت) خوزستانرضا حسن گاویار (لوکیک) البرز
رضا حسن گاویار (لایت کنتاکت) البرزمیلاد پورکاظمی (لوکیک) گیلان
جواد کوچک گرفمی (کی وان ) گیلانعباس عبدالهی (لوکیک) خوزستان
میلادپورکاظمی (کیک لایت) گیلانمحمد حسین حاجتی (لایت کنتاکت ) گیلان
عباس عبدالهی (کی وان ) خوزستانپوریا نجفی (لایت کنتاکت ) گیلان
سجاد قربانی (فول کنتاکت ) قمایرج مرادی (لوکیک) البرز
مجتبی داوودی (کی وان ) خوزستانمهدی صبری (فول کنتاکت) قم
محمد حسین حاجتی (کیک لایت) گیلانمهدی صبری (لایت کنتاکت) قم
علیرضا دوپیکر (کیک لایت) گیلان
علیرضا دوپیکر (لایت کنتاکت) گیلان
فرزاد نیک نفس (لایت کنتاکت) کرمان
حمید امنی (لوکیک) البرز
حمید امنی (کی وان) البرز
مهدی خلیلی (لایت کنتاکت) البرز

مسابقات جهانی ساواته – بلغارستان

طلانقرهبرنز
بهزاد تقی زادهفاطمه حق دوستی
سهیل رضایی
حمزه مرادیان

تورنمنت بین المللی پاراگلایدر – ارومیه

طلانقرهبرنز
الهام مختارینسیم ابراهیمیسحر اولیایی
حسین عباسقلی زادهعلیرضا عمیدی مسعود شیرازی نیا

مسابقات جام جهانی او-اسپورت (20-24 آذر/ همدان)

طلانقرهبرنز
سجاد صحرایی(اردبیل)/ج/آکسایامحمدرضا ادمیت (اردبیل)/جوان/آکسایامحمد مهدی اضحی (اردبیل )/جوان /آکسایا
علی باقری حجتی(اردبیل )/ج /آکسایامجید امیرپور(اردبیل )/جوان /آکسایامحمد بخشان پور (سمنان )/ب/ آکسایا
یوسف بایرامی (اردبیل )/جوان / آکسایاعلی رضا جعفری(چهارمحال و بختیاری) /ج/ آکسایاحامد سلیمانی (تهران )/ب/آکسایا
حسین علی زاده (خ شمالی )/ب/آکسایاسعید شایگان (اردبیل )/جوان/آکسایاصادق اصبری (اردبیل )/ب/آکسایا
شاهین مصلح(اردبیل )/ب/آکسایافرید علایی (تهران )/جوان /آکسایا منصور صادقی (کرمان )/ب/آکسایا
مبین بابازاده (مازندران )/ب/آکسایاامید امینی (مازندران )/ب /آکسایامحمد داداشی برنز (اردبیل ) / ب / آکسایا
یوسف علی جعفری (اردبیل )ب/آکسایاحسین نجفی (آذ-شرقی )/ب / آکسایاسیروان رشیدیان (کردستان )/ب/آکسایا
اسرافیل علی جعفری (اردبیل )/ب/آکسایابهروز سالاری (کرمان ) / ب /آکسایامهدی رزم گاه (اصفهان )/ب/آمادای
مسعود بشیری(اردبیل )/ب/ آکسایاسعید محمدیان (اردبیل)/ب/آکسایاحمید رضایی (اصفهان )/ب/تیرازیس
مهیار مصطفی زاده (آذ-غربی)/ب/آکسایارشید یغماییان (اصفهان )/ب/نقرهمقدسه یوسفی (مازندران ) /ج/آکسایا
ناصر عزت پور(تهران)/ب/آکسایاعیسی رحمتی (مرکزی )/ب/آمادایمینا عشرتی (آذ شرقی ) / ب/آکسایا
محمودریگی (سیستان )/ب/آکسایااحسان عقیلی (مرکزی)/ب/آماداینازنین زکی(تهران)/ب/آکسایا
محمد صالح همتی (کرمانشاه )/ب/آمادایمحمد شکرشاد(اصفهان )/ب/تیرازیسساینا بی غمان (آذشرقی ) ب/ آکسایا
محمدامین کورکویی (کرمانشاه )/ب آمادایمحمد ارشیا منوچهری (همدان)ج/تیس کوپان فرشته شریفی (خوزستان ) / ب / آکسایا
سید صالح پور هاشمی (اصفهان )/ ب/تیرازیسکوثر ناییج چلندر(مازندران)/ج/آکسایامرضیه مهدویان (اصفهان )/ب/تیرازیس
علی کلانتری (اصفهان)/ج/تیزاریسکوثرنجاتی (خوزستان)/ج/ آکسایافاطمه مختاری کرچگانی (اصفهان )/ب/ تیرازیس
پرهام حسین زاده طلایی (همدان )/ج/تیس کوپان نازلی خاتون(تهران)/ج/ آکسایا
سوگل مرادی (کردستان )/ ج/آکسایامعصومه منوچهری (همدان ) / ب/تیس کوپان
فاطمه زکی (تهران ) /ج / آکسایا مونی امیر پریان(کرمانشاه)/ب/آمادای
مریم اشرفی (تهران)/ج /آکسایا
آیسان اسکندری (خوزستان )/ج/آکسایا
زهرا لیموچی (خوزستان)/ب/آکسایا
نگار گلگونه (تهران)/ب/طلا
مریم عمیدی مهر (همدان )/ب/تیس کوپان
فاطمه جعفرزاده (اصفهان ) ب/تیرازیس
فاطمه جباری (کرمانشاه )/ب / آمادای

بازیهای آسیایی الکترونیک

طلانقرهبرنز
حسن پاجانی – تهران
رضا نو بخت – تهران

سال 1396

مسابقات جام جهانی فوتبال روی میز -22 لغایت 27 فروردین 1396

طلانقرهبرنز
حسین امینی / رضا سرافرازی / عماد عزیزی/امید رحمانی /علی شیر محمدی / مهدی حبیبی / کریم اسدی / امید عبدی / محمد چمنی / بهبود موسوی (بخش تیمی )عماد عزیزی / علی شیر محمدی (بخش دوبل )

مسابقات آسیا و اقیانوسیه اسکی روی آب -17 لغایت 23 آبان 1396

طلانقرهبرنز
ریحانه تقدیسی الناز گوهری مقدم حمیدرضا سلیم
امیر علی بنده نژاد آهکلانی
حمید خودسیانی / کیوان عباد نژاد / حمید رضا سلیم / امیر علی بنده نژاد آهکلانی / سید علیرضا اعظمی نژاد / هدیه خرازی / ریحانه تقدیسی / الناز گوهری مقدم / کیمیا واعظی / نیکی ثابتی (مقام سوم تیمی )

مسابقات قهرمانی آسیا فوتوالی – 5 لغایت 10 اردیبهشت 1396

طلانقرهبرنز
عثمان سن سبیلی / جمیل کر (تیمی )‌

مسابقات جهانی دارت -11 لغایت 17 مهر 1396

طلانقرهبرنز
دنیز هشتبرانامیر علی میرزایی
دنیز هشتبران / مهشاد عوض زاده (دوبل )

مسابقات آسیا و اوقیانوسیه دارت – ژاپن -26 مهر لغایت 2 آبان 1395

طلانقرهبرنز
علیرضا ایزدی

بازهای آسیایی داخل سالن کیک بوکسینگ واکو – ترکمنستان 29 شهریور لغایت 5 مهر

طلانقرهبرنز
امید احمدی صفا حسین کرمیایرج مرادی
مصطفی پورفرج فاطمه علیزادهعلی بنی اسد
محمد حسین پور فرج حمید امنی
محمود ستاریمیرداوود موسوی
شهناز میرحیدریزینب جباری

مسابقات جهانی ساواته – کرواسی تیر ماه 1396

طلانقرهبرنز
جمشید اصغر گیوه چیحسین حیاتی لیچایی
سید مهدی حسینی
سعیده فرد صانعی
رقیه سلطانی نگار
مینا کرمی

مسابقات world games کیک بوکسینگ واکو- لهستان – 30 تیر لغایت 7 مرداد 1396

طلانقرهبرنز
امید نصرتی

مسابقات جهانی کیک بوکسینگ واکو مجارستان – 12 لغایت 21 آبان 1396

طلانقرهبرنز
امید احمدی صفا

سی دومین جام بین المللی سپک تاکرا تایلند – 18 لغایت 27 آذر 1396

طلانقرهبرنز
زهرا شوشتری / معصومه بهزادی / سعیده خمری
(بخش دبل )
وحید ملکی / امیر خانی / وحید ابراهیمی (بخش دبل )رضا اکبری / مرتضی مقدم / حمید گروه ای / امید حسنی / وحید ملکی / محمد صفایی مجد
فرشاد کایکانی /امیر خانی /محمد صفایی مجد /مهرداد جعفری/سینا رضایی (بخش رگو)

مسابقات جام جهانی سپک تاکرا – 5-11 آبان 1396 – هند

مسابقات جام جهانی سپک تاکرا – 5-11 آبان 1396 - هند
طلانقرهبرنز
معصومه بهزادی / ریحانه راهزانی / مریم مراد منش

سال 1395

مسابقات آسیایی جهت یابی تایوان -4 لغایت 13 مرداد 1395

طلانقرهبرنز
خانم اعظم آرویی

مسابقات بیس بال غرب آسیا- پاکستان – 6 لغایت 12 اسفند 1395

طلانقرهبرنز
تیم اعزامی

مسابقات راگبی غرب آسیا

طلانقرهبرنز
تیم اعزامی

مسابقات جام جهانی سپک تاکرا تایلند – 26مهرلغایت 2 آبان 1395

طلانقرهبرنز
امیر خانی / مرتضی مقدم / فرشاد کایکانی / مینا رضایی / ناصر پنق (بخش رگو)وحید ملکی / کیارش آزاد / حسین مشکبار/ امیر خلنی / محمد صفایی مجد / وحید احمدی / مهرداد جعفری/ رامین درزی رادمندی / پدرام خداداده (بخش ایونت )میلاد مراد جلایری / سید رضا جعفر تیموری / علی نظری / حسن انتظاری / وحید ملکی / مرتضی مقدم / رضا اکبری / حسین مشکبار / محمد صفایی مجد / پدرام خداداده (بخش هوپ تاکرا)

مسابقات آسیا و اوقیانوسیه دارت – ژاپن -26 مهر لغایت 2 آبان 1395

طلانقرهبرنز
علیرضا ایزدی

مسابقات آسیایی فوتوالی تایلند – 21 لغایت 26 اردیبهشت 1395

طلانقرهبرنز
جمیل کر / عبدالعاطی نظری قوجن / جعفر حاجی صفری/رضا ابراهیمی

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید