اعضای تیم ملی فوتبال رومیز کشورمان اعزامی به رقابتهای جهانی “مورسیا” اسپانیا به همراه مسئولان انجمن فوتبال رومیز با رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، ملی پوشان فوتبال رومیز که در رقابتهای جهانی اسپانیا به عنوان پنجمی دست یافتند به همراه امیر غریبلو رییس انجمن فوتبال رومیز و آقاجان دبیرانجمن با محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی نشست صمیمانه ای را برگزار کردند.
در ابتدای این جلسه رییس انجمن فوتبال رومیز ضمن ارائه گزارشی از روند آماده سازی و اعزام تیم ملی به رقابتهای جهانی اسپانیا گفت:برای حضور در مسابقات جهانی از سال گذشته استارت زدیم و لیگهای برتر، منطقه ای و دسته اول به همراه مسابقات جام قهرمانان را با فرمول رقابتهای جهانی برگزار کردیم و با مشخص شدن رنکینگ نفرات، از دل این مسابقات بازیکنان آماده و مستعد را به تیمهای ملی دعوت نمودیم و تیم ملی جوانان،بزرگسالان و پیشکسوتان را تشکیل دادیم.
وی افزود: علیرغم محدودیتهاو مشکلات با حمایت فدراسیون انجمنهای ورزشی و جناب علیپور گام به رقابتهای جهانی اسپانیا گذاشتیم و با تلاش بی شائبه و درخشش ملی پوشان بازیهای درخورتوجهی به نمایش درآمد و مقام پنجمی حداقل عنوانی بود که در اسپانیا حاصل شد.
اما رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی با تمجید از نمایش دلپذیر ملی پوشان فوتبال رومیز اظهار داشت:فوتبال دستی ورزشی است که سابقه تاریخی در کشورمان دارد و حالا به عنوان یک رشته حرفه ای و رسمی دارای تشکیلات جهانی شده و خوشبختانه ماهم صاحب یک تیم ملی منسجم و شناخته شده هستیم که با وجود محدودیتها در رقابتهای جهانی اسپانیا درخشش قابل توجهی داشت و ما از نتایج کسب شده در این مسابقات رضایت کامل داریم.
وی تصریح کرد: لازم است از پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در اعزام این تیم به رقابتهای جهانی تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم که البته این مهم با دوندگی و تلاش مسئولان پیگیر انجمن فوتبال رومیز حاصل شد و در نهایت تیم ملی با وجود حداقلها در جایگاه مناسبی قرار گرفت و اطمینان دارم که در آینده این تیم می تواند به جایگاههای رفیع تری دست پیدا کند.
علیپور ضمن تقدیر از مدیریت انجمن فوتبال رومیز تاکید کرد: به واقع فوتبال رومیز با مدیریت دکتر غریبلو صاحب فرهنگ و شخصیت شده و با معرفت و انسانیتی که از ورزشکاران این رشته سراغ دارم انسجام و انگیزه خوبی در این رشته حکمفرما شده و این برای ما اهمیت دارد.
در پایان این نشست ملی پوشان با ارائه نظرات و پیشنهادات خود در راستای بهبود وضعیت فوتبال رومیز راهکارهایی مطرح کردند که با استقبال رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی همراه شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *